Поділитись:

У Луцьку зіпсували новий мурал, щоб врятувати будівлю: деталі (фото)

Вівторок, 20 квітня 2021, 17:27

У Луцьку новий мурал на Богдана Хмельницького зіпсували, щоб укріпити стіну. Орендарі будівлі кажуть, що роботи було необхідно провести, інакше будинок би просто розвалився. Вони планують ще і утеплення стіни, а отже робота художника Андрія Присяжнюка може і взагалі зникнути з фасаду колишнього кінотеатру "Зміна". 

Ідеться про мурал під назвою "Доповнена реальність", який з'явився у місті 14 вересня у рамках фестивалю стріт-арту "Lutsk Wallking"Зранку у вівторок, 20 квітня робітники зняли штукатурку разом зі шматком муралу зі частини стіни, аби встановити стягувальні і кріпильні конструкції. 

У коментарі журналістам ІА "Конкурент" орендар будівлі, очільник Федерації боксу міста Луцька Петро Боярчук запевнив, що організаторів фестивалю вуличного мистецтва попереджали про проведення таких робіт у майбутньому. На момент, коли художник розмальовував фасад будівлі, Федерація саме готувала всі необхідні документи на проведення ремонту. 

"Коли ми взяли це приміщення в оренду, ми планували зробити лише внутрішні роботи і фасад. Однак, коли розібрали внутрішню обшивку стін і підлогу, виявили тріщини на несучих стінах. Це було два роки тому. Ми майже цілий рік робили документи і проектну документацію. Зараз проводяться аварійно-відновлювальні роботи з укріплення конструкцій. Ми повинні відновити несучу здатність стіни, і все", – пояснив Петро Боярчук.

Він додав, що рано чи пізно орендарям доведеться провести і зовнішні роботи, і утеплити приміщення. Однак запевнив, що готовий за свій рахунок профінансувати повторне нанесення муралу на стіну. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 травня 2021
15 травня 2021
10:00
14 травня 2021