Поділитись:

44 протоколи за вихідні: волиняни перетворюють ліси на смітники (фото)

Понеділок, 19 квітня 2021, 15:48

За минулі вихідні лісівники Волині склали 44 протоколи через засмічення лісів.

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Волиняни, позбуваючись непотребу, часто вивозять сміття до лісу. Лише за минулі вихідні волинські лісівники склали 44 протоколи за ст. 73 КУпАП «Про засмічення лісів відходами».

З настанням теплого періоду у держлісгоспах області посилено працюють над охороною від пожеж та засмічення. Проблеми тісно переплітаються і доповнюють одна одну. Адже часто люди не просто вивозять сміття, а й спалюють його. Цього року вже було зафіксовано десятки загорянь в екосистемах та на сміттєзвалищах.

Найбільше таких – на Турійщині – 8 протоколів, Маневиччині (ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Поліське ЛГ) – 8 протоколів, Старовижівщині – 5 протоколів.

Волинське ОУЛМГ неодноразово акцентувало на спільній відповідальності щодо дотримання порядку і з боку самих громадян, і органів місцевого самоврядування. Адже не секрет, що навіть санкціоновані сміттєзвалища у громадах облаштовані неналежним чином або й відсутні взагалі. Претензії порушників на зразок «А куди дівати сміття?» часто є виправданими.

Волинянам нагадують: у лісах Волині розставлено більше 200 фотопасток. Зважаючи на ситуацію, лісівники концентруватимуть тепер їх розміщення у місцях ймовірного вивозу сміття. До речі, саме завдяки фотопасткам було зафіксовано третину виявлених порушень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 травня 2021
16:16
14:00
09:32