Поділитись:

В Івано-Франківську "молилися" за здоров'я людей у черзі в МакДональдс

Неділя, 18 квітня 2021, 10:20

Фото ілюстративне

В Івано-Франківську посеред пандемій запрацював заклад всесвітньо відомої мережі фаст-фудів McDonald’s.

Заклад урочисто відкрили у суботу, 17 квітня на вулиці Миколайчука. Франківський McDonald’s має один поверх та 645 квадратів площі, а також 185 посадкових місць в залі та 82 місця на терасі. У ресторані працює 2 лінії МакДрайву, зона МакДелівері (доставки) та експрес-вікно, пишуть місцеві ЗМІ. 

Одразу після відкриття закладу у фейсбуці з'явилася іронічна подія – "Молитва за здоров'я та благополуччя всіх, хто зараз стоїть в черзі до Маку в Івано-Франківську", ініційована фейсбук-спільнотою "Група продовженого дна".

Ініціатори пишуть, що ще недавно мешканці міста нарікали на незручності червоної зони, і попри це, збираються у черги під новим закладом. 

"Ми живемо в час абсурду та невігластва, на який ми чомусь не можемо вплинути. Адже масштаби тупості, що нас оточує, неймовірні... Господь із нами", – пишуть у соцмережі. 

Текст молитви закріпили в обговореннях. Він звучить так: 

"Господи, Боже наш, Ти післав у світ Свого Сина, щоб він обтяжив Себе нашими стражданнями і ніс на Собі наші хвороби, чинив добро і зцілював усіх. З покорою Тебе просимо: поблагослови цих хворих людей, що зараз стоять в черзі до Макдональдзу в Івано-Франківську, дай їм тілесну силу, міцного духа і терпеливість у хворобі. Поверни їм повноту психічного здоров’я, щоб вони подолали свою слабкість і, підтримані Твоєю допомогою, втішалися тривалим здоров’ям, і з радістю прославляли Тебе в спільноті вірних в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа завжди, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь".

Нагадаємо, у Луцьку заклад мережі  McDonald’s обіцяють відкрити вже цього року

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 травня 2021
16:16
14:00
09:32