На трасі в Колодяжному перевернулася вантажівка
На автодорозі М-19 трапилася ДТП за участю вантажівки.
Зранку 16 квітня під час патрулювання на автодорозі М-19 (Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече), у населеному пункті Колодяжне, патрульні виявили дорожньо-транспортну пригоду за участю вантажного транспортного засобу. Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Волині.
Інспектори встановили, що 48-річний водій, керуючи автомобілем DAF XF з причепом Schmidt, не був уважним, не врахував дорожню обстановку та допустив з’їзд на узбіччя, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся та зазнав механічні пошкодження.
Патрульні склали на водія адміністративний матеріал за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Зауважимо, за січень-березень 2021 року на дорогах області трапилося 32 ДТП через перекидання транспортного засобу. З них 6 ДТП – з травмованими, в яких травмувалися 8 осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Волинські патрульні розшукали водія-порушника (відео)
- У Боратині п’яний водій на «фольксвагені» на швидкості влетів у дерево (фото)
- У Піддубцях через невдалий маневр водій на Alfa Romeo врізався у Volkswagen (фото)
- У Луцьку біля «Променя» – аварія за участі маршрутки (фото)