Поділитись:

Розповіли, коли на тротуарі проспекту Волі позначать велодоріжку (фото)

Четвер, 15 квітня 2021, 11:40

Дорожні знаки, які позначають велодоріжку, на тротуарі проспекту Волі з'являться вже після реконструкції проспекту. Ідеться про тротуар з правого боку проспекту, який під час попередніх ремонтів лінією бруківки розділили на дві частини. Однак, жодних знаків, які би закріплювали кожну з частин за певними учасниками дорожнього руху, на тротуарі не установили. 

У коментарі журналістам ІА "Конкурент" начальник департаменту ЖКГ Микола Осіюк розповів, що знаки встановлять вже після робіт з реконструкції проспекту. 

"На проспекті Волі планується капітальний ремонт, то я думаю, що ми це питання тоді закриємо. Почати плануємо в цьому році. Буде відповідна схема організації дорожнього руху, в якій ми повністю врахуємо потреби велосипедистів, пішоходів і громадського транспорту", – пообіцяв Микола Осіюк.

До слова, ще у серпні минулого року журналістка ІА "Конкурент" Тетяна Грішина повідомляла про цю проблему на порталі "Відкрите місто". Тоді комунальники їй відповіли, що вже замовили дорожні знаки на позначення велодоріжок, і як тільки їх виготовлять, знаки будуть встановлені на тротуарі проспекту. Роботи обіцяли завершити до кінця 2020 року, однак, очевидно, плани у міста змінилися. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 травня 2021
09 травня 2021
12:05
08 травня 2021