Поділитись:

Як Михаїл, Погуляйко й Недопад ліс садили (фото)

Понеділок, 12 квітня 2021, 12:53

На Волині представники Волинської ОДА, Волинської обларди та духовенства створювали разом ліс.

Акція відбувалася 8-9 квітня. 

8 квітня у Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» заліснили дві ділянки площею 0,9 гектара. Посадка, ініційована начальником управління Олександром Кватирком, відбулася під егідою голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка. Серед учасників – заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних органів міністерств.

«Ліси Волині якісні, доглянуті та чисті. Я говорю про це з власного досвіду, переконався у цьому на власні очі. Акція, яку сьогодні організували волинські лісівники, дуже важлива. По-перше, ми всі долучилися до справи відновлення лісу, який на Волині має особливе значення. Крім того, такі заходи згуртовують і нагадують усім нам про спільну відповідальність за долю області», – зазначив Погуляйко. 

Після необхідного інструктажу учасники акції приступили до роботи. Попрацювати довелося чимало. Загалом першими особами області спільно з лісівниками було висаджено в межах 4 500 сіянців сосни і дуба.

9 квітня кампанія відбувалася у ДП «Маневицьке ЛГ». Долучилися до справи відновлення лісів депутати обласної ради VII скликання на чолі з головою Григорієм Недопадом. Підтримав акцію і митрополит Луцький та Волинський Михаїл разом із представниками духовенства.

«Сьогодні ми не тільки бачимо, як відновлюються ліси, але і беремо безпосередню участь у процесі. Усім бажаю якомога частіше долучатися до таких акцій. Вони формують правильне уявлення про діяльність лісового господарства, прибирають хибні уявлення і показують, що насправді ліс на Волині поновлюється постійно, з’являються нові площі й території, які з року в рік розвиватимуть лісову галузь області», – зазначив голова обласної ради Григорій Недопад. 

Після кількагодинної роботи ділянка лісу площею 3 гектари була заліснена. Частково лісові культури було створено механізованим способом. Як це відбувається, депутати також мали нагоду побачити.

Попрацювавши, учасники акції зізнавалися, що праця лісівників – нелегка.

Лісокультурна кампанія на Волині зазвичай триває протягом березня-квітня. За цей час в області  заплановано відновити ліси  на площі 4962 га, в тому числі створити лісових культур на 2300 га, провести сприяння природному відновленню на 1330 га та відновити природним шляхом з 1332 га. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 травня 2021
10:00
14 травня 2021