Поділитись:

Кільце біля «Променя» і нові світлофори: як у Луцьку вдосконалюватимуть рух

П'ятниця, 09 квітня 2021, 09:00

Відбулося чергове засідання робочої групи з покращення організації дорожнього руху у Луцьку.

Обговорили дві схеми організації дорожнього руху на двох важливих ділянках. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці депутат Луцької міської ради від фракції "СВІДОМИХ" Михайло Наход.

Кільце біля РЦ "Промінь". Аргументовано та довго обговорювали декілька варіантів, їхні плюси та мінуси. Зупинилися на двох варіантах схем: звичайне кільце та повноцінне турбокільце. Проєктанти мають допрацювати обидва варіанти і винести на голосування робочої групи найближчим часом;

Встановлення світлофорів на перехресті пр. Відродження – вул. Кривоноса. Схема майже готова і скоро можна приступати до робіт. Треба долучити до співфінансування робіт Підгайцівську громаду, бо вул. Кривоноса – це уже Липіни.

Окрім того, зважаючи на неодноразові звернення лучан, Михайло Наход наголосив на необхідності корегування роботи світлофору на перехресті Львівська - Даньшина - Городецька. 

Наприкінці засідання Павло Мазилюк з Кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету презентував програмне забезпечення, яке здатне допомогти змоделювати проїзд перехресть за різних конфігурацій та ситуацій. Таке ПЗ було б добре мати у розпорядженні транспортників міста, але коштує воно недешево, – зауважив Михайло Наход. 

Депутат закликає подавати пропозиції щодо вдосконалення руху  їх обов'язково розглянуть. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 липня 2021
11:27
29 липня 2021
19:30
19:00
27 липня 2021