10 мільйонів доз: Україна уклала договір із корпорацією Pfizer

Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла підписали договір на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.
Про це пише пресслужба Офісу президента.
"Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це", – сказав Володимир Зеленський.
Безпосередньо переговорним процесом щодо постачання препарату в Україну за дорученням Глави держави займався керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
"Висловлюємо подяку доктору Альберту Бурлі та його колегам за підтримку українського народу в цей важкий час", – зазначив керівник Офісу Президента.
Він додав, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися й розширюватися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Наскільки COVID-вакцина Pfizer ефективна для підлітків
- Чи можна колоти другу дозу COVID-вакцини від іншого виробника
- Президент підписав указ про вакцинацію українців

Лучанин упіймав гігантську щуку (фото)
Краще пити вино, а не пиво: луцький суддя порадив, як не спалитися перед патрульними (відео)
У Світязі перевірили якість води: що з озером після навали туристів (фото)
Інколи ми заходили в окопи по тілах, – командир луцького батальйону Волинської ТрО
На Волині єпархія «мп» покарала свого священника за богослужіння з екзархом Вселенського патріархату