Поділитись:

Українських релігійних лідерів вакцинували від COVID-19 (фото)

Вівторок, 16 березня 2021, 17:53

Українських релігійних лідерів щепили проти COVID-19 залишковими дозами вакцини AstraZeneca (Covishield).

Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у фейсбуці.

У вівторок, 16 березня, в київському Мистецькому арсеналі залишковими дозами вакцини AstraZeneca (Covishield) щепили декількох українських релігійних діячів. 

Власним прикладом долучитися до вакцинації вірян закликали Верховний Архієпископ Києво-Галицький, Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) Святослав (Шевчук) та Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря Лаврентій (Живчик) (Православна Церква України).

«Немає жодних релігійних підстав, щоб відмовлятися від вакцинації», – зазначив Блаженніший Святослав на брифінгу після щеплення.

Він підкреслив, що отримав саме залишкову дозу вакцини, та подякував за таку можливість захиститися від COVID-19. Глава УГКЦ також закликав українців слухати поради сімейних лікарів та перевіряти джерела інформації про коронавірусну хворобу. 

Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря Лаврентій також вказав на те, що церква не заперечує вакцинацію:

«Церква не заперечує, а приймає вакцинацію, як один зі способів, щоб подолати, або принаймні обмежити поширення цієї страшної хвороби».

Своєю чергою, Головний Рабин міста Києва Маркович зазначив:

«Господь послав нам вакцинацію. Господь послав нам ліки від хвороби. Обов'язково потрібно скористатися цим і бути здоровим». 

Нагадаємо, 11 березня Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав наказ №443, відповідно до якого на першому етапі вакцинації залишковими дозами вакцини можна щепити пріоритетні групи ризику з наступного етапу. Якщо вакцинувати представників визначених груп із другого етапу неможливо, для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів, зокрема лідерів і представників релігійних організацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 травня 2021
04 травня 2021
03 травня 2021
02 травня 2021
10:00
30 квітня 2021
29 квітня 2021
28 квітня 2021
27 квітня 2021
26 квітня 2021
25 квітня 2021