Поділитись:

На Волині збудують реабілітаційний комплекс для спортсменів і військових

Понеділок, 08 березня 2021, 10:28

На Шацьких озерах планують створити потужний реабілітаційний комплекс, який має слугувати для реабілітації спортсменів та учасників АТО/ООС.

Про це стало відомо під час пресконференції з приводу 100 днів роботи Волинської облради, інформує ІА «Волинські новини».

Голова облради Григорій Недопад повідомив, що ще взимку з колегами відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр у селі Сянки Львівської області. Він за своїми потужностями та матеріально-технічною базою є кращим і єдиним закладом такого рівня в Україні. Зі слів голови облради, подібний хочуть збудувати й на Волині. І Шацька територіальна громада вже погодилася виділити земельну ділянку на ці потреби.

«Є велика можливість і надія, що нам дозволять реалізувати цей проєкт на теренах області. В Шацькій громаді вже виділили земельну ділянку в мальовничому місці. Це багатомільярдний проєкт. Міністерство молоді та спорту нам вже окреслило дорожню карту і ми починаємо рухатися», – повідомив він.

Йдеться, зокрема, про подання до Уповноваженого Президента України з питань осіб з інвалідністю проєкту «Будівництво центру олімпійської та паралімпійської підготовки з фізичною реабілітацією учасників АТО/ООС в с. Пульмо Ковельського району (озеро Пулемецьке)». У цьому закладі спортсмени зможуть не лише тренуватися, а й проходити реабілітацію після травм.

До слова, в області на цей рік у планах – будівництво мультифункціонального спортивного комплексу на базі практики спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району, будівництво спортивного комплексу в селищі Торчин Луцького району, втілення проєкту «Добудова спортивного залу до обласної дитячо-юнацької спортивної школи».

Окрім того, передбачається здійснити капітальний ремонт спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімп», будівництво спортивних майданчиків для воркауту, що будуть включені до програми «Здорова країна» на 2021 рік, а також здійснити ремонт у КЗ «ДЮСШ «Колос».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 квітня 2021
11:30
14 квітня 2021
12 квітня 2021
09 квітня 2021
07 квітня 2021
01 квітня 2021
19:30
27 березня 2021
26 березня 2021
25 березня 2021
24 березня 2021