Поділитись:

У Луцьку створили маршрут №23а: шукають перевізника

Середа, 03 березня 2021, 10:44

У Луцьку оголосили конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 23, 23а. 

Відповідне рішення ухвалили у середу, 3 березня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. 

Так, маршрут 23 пролягатиме у прямому напрямку: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Карпенка-Карого, Задворецька, Київський майдан, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, (Шота Руставелі) с. Рованці. 

У зворотньому напрямку: с. Рованці (Шота Руставелі), Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна (місця міжзмінного відстою на вул. Шота Руставелі, у с. Рованці (церква) та на вул. Конякіна на території КРЦ “Адреналін Сіті”).

Також було відкрито новий маршрут 23а. Шлях у зворотному напрямку: Конякіна, Карпенка-Карого, Перемоги, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, (Шота Руставелі) с. Рованці.

У зворотному напрямку: с.Рованці (Шота Руставелі), Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Київський майдан, Задворецька, Карпенка-Карого, Соборності, Гордіюк, Конякіна (місця міжзмінного відстою на вул. Шота Руставелі, у с. Рованці (церква) та на вул. Конякіна на території КРЦ “Адреналін Сіті”). 

Документи для участі в конкурсі прийматимуть до 23 квітня. Конкурс відбудеться 13 травня. Тимчасовим перевізником на маршруті №23 також призначили тимчасового перевізника – ТОВ “АТП-Луцьк”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:44
21 квітня 2021