Поділитись:

У Луцьку перевізники звітуватимуть перед мером. З ними можуть попрощатися (деталі)

Вівторок, 02 березня 2021, 11:37

У середу, 3 березня, перевізники, які обслуговують громадські маршрути в Луцьку, будуть звітувати перед міським головою та членами виконавчого комітету. 

Про це йшлося у вівторок, 2 березня, під час оперативної наради. 

 

Так, мер Ігор Поліщук зазначив, що існує чимало нарікань на роботу перевізників. З його слів, вони не виконують умов договору, не випускаючи достатню кількість автобусів, пропускаючи вечірні рейси та беручи оплату готівкою. Разом із цим підприємці просили владу підняти вартість проїзду. 

"Поки вони не вирішать усі ці проблеми та не почнуть виконувати свої зобов'язання щодо безготівкової оплати, ніякої розмови про зміну тарифу не буде.Ці всі порушення, які відбуваються, мають бути заактовані та зафіксовані. Завтра на виконкомі ми будемо приймати проєкт рішення про заслуховування звіту кожного перевізника, а вже після того вирішуватимемо, з ким продовжувати договір, а з ким розривати. Я переконаний, що цих порушень в більшості перевізників достатньо, щоб розірвати з ними договір. Не може бути такого безладу в громадському транспорті. Ніхто їх не примушував іти і брати участь в конкурсі на перевезення пасажирів, це їх добровільна справа, нехай вони виконують свої зобов’язання по договору”, – сказав Поліщук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 квітня 2021
06 квітня 2021
09:58
25 березня 2021
24 березня 2021
23 березня 2021
17 березня 2021
13:15
10:41