Поділитись:

На «Центральному» ринку планують продовжити демонтажі: підприємці непокояться

Вівторок, 02 березня 2021, 16:00

Фракція Громадянського Руху "СВІДОМІ" ініціює налагодження діалогу влади та підприємців.

Про це повідомила депутатка від "СВІДОМИХ" Алла Надточій. З її слів, підприємці, які працюють на «Центральному ринку», висловлюють своє занепокоєння стосовно примусового демонтажу торгівельних місць з 15 березня. Відтак необхідно напрацювати чіткий план й узгодити всі етапи врегулювання ситуації навколо ринку.

"Конфлікт між орендарями та міською радою триває вже не один рік. Сьогодні відсутній профільний заступник міського голови, підприємці не можуть отримати повну інформацію, що відбуватиметься з їхніми робочими місцями, а дізнаються про такі рішення зі шпальт місцевих ЗМІ. Тому наша фракція ініціює налагодження діалогу влади та підприємців, щоб напрацювати чіткий план, коли буде розпочата реконструкція ринку, терміни реалізації, хто буде інвестором і багато інших питань, які потрібно вирішити з різними структурними підрозділами міської ради", – зазначила Алла Надточій. 

Депутатка наголосила, що в такому стані ринок не може існувати в історичній частині міста, але всі зміни мають відбуватися мирно та врегульовано. 

"Ні лучанам, ні підприємцям не хочеться бачити постійні війни та барикади в цій частині міста. 2020 рік змінив багато планів через пандемію, тому потрібно зважати на усі фактори, які впливають на життя міста, лучан та підприємців і узгодити усі етапи врегулювання ситуації навколо ринку", – повідомила вона. 

Нагадаємо: Луцька міська рада попереджала шістьох підприємців, аби ті добровільно демонтували контейнери до 15 березня, інакше їх знесуть муніципали. Це права сторона ринку – кіоски на вулиці Замковій. Однак підприємці звернулися до суду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів