Поділитись:

Вчителька-волонтерка з Луцька безкоштовно готує учнів до ЗНО

Субота, 27 лютого 2021, 22:04

Лідія Гонтар, вчителька із Луцька, вже другий рік поспіль готує школярів до ЗНО з історії України. Заняття проводить у бібліотеці для юнацтва.

Про це інформує "Суспільне". 

Матеріал, каже Лідія Гонтар, згрупувала у 15 занять. Вчителька говорить: закохана в працю з дітьми, то подобається переконувати школярів, що історія – це не трагічно і не сумно. Лучанка займається з учнями раз на тиждень упродовж години та постійно на зв’язку онлайн через мобільні додатки.

Школярі Максим Решотка і Марта Коломієць цьогоріч здаватимуть історію України. Обоє прийшли на безплатні заняття, аби, кажуть, "підтягнути" знання. Кажуть: сподобалася викладачка, яка доступно пояснює інформацію та відкриває цікаві факти, які не дає підручник.

Вчителька Лідія Гонтар – із родини вчителів і любить працювати з дітьми. Коли торік вперше шукала приміщення для безплатних занять, звернулася до керівництва обласної юнацької бібліотеки. Директорка книгозбірні Алла Єфремова розповідає: другий рік діє проект "Щасти на ЗНО", де в його рамках навчалися до 30 учнів.

Завідувачка центру ЗНО і моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко розповіла: цьогоріч очікують на велику кількість зареєстрованих учасників на історію. Каже: історія залишається напівобов’язковою, а математика стає обов’язковим предметом.

"За популярністю серед предметів на ЗНО, історія України – на другому місці у волинян", - розповіла Алла Корнейко.

 

Тест з історії налічує 60 завдань, що відповідають шкільній програмі. Перші тридцять – обов’язкові для державної підсумкової атестації, розповіла методистка Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Олевська.

Із її слів, на сайті Львівського регіонального центру є тренажер, за допомогою якого можна готуватися до ЗНО: розроблені завдання з картами та тестові завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:44
21 квітня 2021