Поділитись:

Хто і як може реєструватися для отримання вакцини проти COVID на Волині

Четвер, 25 лютого 2021, 15:44

На Волині стартувала вакцинація проти коронавірусу. Першим отримав дозу вакцини лікар-пульмонолог інфекційного відділення № 2 тимчасового інфекційного стаціонару госпітальної бази для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 Олег Яковенко. 

Зі слів заступника начальника відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валерія Кацамана, перший етап вакцинування проти коронавірусу відбуватиметься винятково силами мобільних бригад. Спершу вакцинують медиків, які працюють з ковідними пацієнтами. Сьогодні, 25 лютого, мобільна бригада працювала в так званому інфекційному госпіталі в Боголюбах. Наступний пункт узгоджують. Про це він зазначив під час брифінгу. 

На другому етапі буде 66 пунктів вакцинації на базі закладів первинної медичної допомоги. 

Також, зауважив він, особи від 18-59 років, які не підпадають під перші чотири етапи вакцинації, можуть записуватися на вакцинацію через портал "Дія", сімейних лікарів, і контакт-центр МОЗу. Тоді формуватимуть списки, а вже після вони отримають повідомлення, де й коли відбудеться вакцинація. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 квітня 2021