Поділитись:

Волинь отримала першу партію вакцини проти COVID-19 (фото)

Четвер, 25 лютого 2021, 10:49

Вночі 25 лютого у Волинську область прибула перша партія вакцини проти коронавірусної хвороби – 14 200 доз.

Партію вакцини, відведеної для Волині, оглянула заступник голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, – повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Наразі вакцина перебуває на складі та очікує прибуття мобільних бригад для проведення першої вакцинації. Людмила Тимощук звірила температурний режим, при якому зберігається вакцина – він має бути у межах від +2°С до +8°С.

Відтак, сьогодні, 25 лютого, в області стартує 1-й етап вакцинації.

Нагадаємо: згідно з реалізацією етапів Дорожньої карти, першими щеплення отримають медичні працівники, які беруть безпосередню участь у заходах з протидії пандемії. Слід зазначити, що медики мобільної бригади Волині, яка проведе щеплення, пройшли навчання щодо роботи з вакциною AstraZeneca (Covishield).

До слова, Oxford/AstraZeneca (Covishield) – вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca і схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування в усьому світі. Її дозволили використовувати у понад 50 країнах світу, серед яких Європейський Союз, Велика Британія та США. Виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), де має локальну назву Covishield.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 квітня 2021
20 квітня 2021