Поділитись:

«Жодних побічних дій», – вакцинований проти COVID лікар розповів, як все пройшло

Середа, 24 лютого 2021, 20:02

Лікар-реаніматолог Євген Горенко, якому першому в Україні зробили щеплення проти коронавірусу, після вакцинації почувається добре. Під час процедури, каже, що боляче не було, відчув лише введення ін'єкції.

Про це лікар розповів після вакцинації, – пише ТСН

Євген Горенко заявив, що у вакцинації немає нічого страшного і це є маркером цивілізованого суспільства. Крім того, він запевнив, що жодних побічних ефектів від вакцини у нього немає. 

"Нормально наче все. Трішки хвилююся, історичний момент. Мені випала честь бути першим в Україні вакцинованим. Нічого страшного в цьому немає. Запитують, чи потрібне вакцинування? Вакцинування на сьогодні є маркером цивілізованої людини. Щоб вакцина мала свій ефект на певній території, треба щоб було провакциновано щонайменше 70 %. Немає жодних страшних ускладнень, про які в мережі багато розповідали, слава Богу, я не відчуваю. Я нічого не відчув, окрім самого моменту ін'єкції", – розповів він. 

З його слів, перед вакцинацією кожному медику детально пояснили процедуру і уточнили, чи погоджуються вони на неї.

"Це потрібний захід. Можна поставити таке питання: чи потрібні набої на фронті, чи потрібна амуніція для військових на фронті. Вона потрібна. Аналогічно це (вакцинація) потрібно для кожного медика, держслубовця, кожної людини. Адже краще попередити захворювання, аніж потім лікувати його і мати вкрай тяжкі наслідки", – додав він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 квітня 2021
21 квітня 2021