Поділитись:

У Ковелі грабіжник з цеглиною в руці вимагав у школярів гроші (деталі)

Вівторок, 16 лютого 2021, 12:30

У Ковелі в червні 2019 року раніше неодноразово судимий чоловік погрозами вимагаву неповнолітніх дітей гроші. 

Днями над ним відбувся суд

Так, 1 червня 2019-го п'яний обвинувачений поблизу 10-ї школи та магазину "Апетіто", тримаючи в одній руці цеглину, а в іншій палицю, пограбував неповнолітнього хлопця, забравши у нього 160 гривень. У судовому засіданні він свою вину не визнав та сказав, що гроші у дитини позичив на таксі, оскільки почувався дуже зле.

З його слів, далі він пішов до свого товариша, який проживає у будинку, у під`їзді якого його було затримано поліцією, щоб той викликав йому швидку. Однак викликати швидку не встигли. Перед тим як зайти у будинок свого товариша, де його і було затримано, він зайшов у магазин і за гроші неповнолітнього потерпілого придбав для товариша пляшку пива. Чоловік каже, що наступного дня шукав хлопця, аби віддати йому гроші, оскільки зрозумів, що той заявив в поліцію. 

Хоча грабіжник і не визнав свою вину, її було доведено зібраними доказами та показами свідків. З урахуванням раніше невідбутих термінів, чоловіка відправили в тюрму на шість років. До слова, під арештом він перебуває з 6 серпня 2019 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 лютого 2021
25 лютого 2021
24 лютого 2021