Волинські борчині здобули медалі на чемпіонаті України (фото)

Понеділок, 01 лютого 2021, 16:02

Волинські спортсменки привезли додому три «бронзи» з чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок.

Про це повідомили на сайті управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У Києві 29-31 січня 2021 року відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок. У змаганнях взяли участь спортсменки волинської команди та здобули три бронзові медалі.

Зокрема, почесні місця на п´єдесталі посіли вихованиці ШВСМ Лілія Горішна у ваговій категорії 53 кг, Анастасія Остапук у ваговій категорії 68 кг та Анастасія Алпєєва у ваговій категорії 72 кг. П’ятими стали Ольга Загайська у ваговій категорії 53 кг та Ірина Остапук у ваговій категорії 59 кг.

«Щиро вітаємо наших спортсменок та тренерів Анатолія Милехина і Івана Палія з перемогами та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!», – додаои в управлінні.