Поділитись:

Лучанка викинула на вулицю цуценя, яке взяла від волонтерів (фото)

Четвер, 28 січня 2021, 12:30

Цуценя, яке у Луцьку нещодавно врятували патрульні, перед тим прилаштовували волонтери. Однак, жінка, яка взяла тварину додому, наступного дня викинула її на вулицю посеред снігу і морозу. 

Історію одного цуценяти волонтери розповіли у місцевій фейсбук-спільноті у середу, 27 січня. 

"Декілька днів тому всі читали милу історію із хепі-ендом: маленьке цуценятко поліцейські знайшли на Відродження, завезли в "Ласку", звідти його забрала пані Ната Надашкевич і вдало прилаштувала. Всі люблять такі історії, правда ж?

А знаєте, яка передісторія?

Так ось... Декілька днів тому пані Зінаїда розмістила в групі допис про прилаштування гарненьких безпритульних песиків. Одного з них схотіла взяти лучанка Наталія, яка проживає на Відродження. Принаймні, цуцика забирала вона саме на Відродження, навпроти міської лікарні. Дівчина, яка віддавала цуцика попросила про можливість ненав'язливо відстежувати долю цуцика і наголосила, що у разі чого песика візьме назад.

Песик, якого прилаштували до лучанки НаталіїПесик, якого прилаштували до лучанки Наталії

Песик, якого прилаштували до лучанки НаталіїПесик, якого прилаштували до лучанки Наталії

Не довго раділа пані Зінаїда. На наступний день вона побачила допис про поліцейських, які знайшли хорошеньке цуценятко, й відразу написала лучанці, запитуючи, як там песик. У відповідь прочитала, що з песиком все добре – граються. А от після прохання сфотографувати песика вдома і надіслати фото, пані Наталія просто перестала реагувати на всі повідомлення", – пише волонтерка Олена Шелкович

Пес, якого підібрали патрульніПес, якого підібрали патрульні

Цуценя ідентифікували волонтери і працівники КП "Ласка". 

Наразі собачка живе у новій сім'ї. Хлопця назвали Бадді. Він дружній, грайливий, почувається відмінно і роздає інтерв'ю місцевому телебаченню, кажуть волонтери. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:00
13:05
03 серпня 2021
19:30
11:05
02 серпня 2021
31 липня 2021
30 липня 2021