Поділитись:

У Польщі українця з коронавірусом виставили з орендованої квартири

Вівторок, 26 січня 2021, 15:03

фото: http://kppotwock.policja.waw.pl/

У місті Карчев біля Варшави українця, зараженого коронавірусом, виставили з квартири, в якій він проживав.

Про це інформує Польське радіо.

У поліції міста Овтоцьк розповіли, що до дільничного під час обходу підійшов громадянин України, який заявив, що він заражений коронавірусом і не має куди подітися. Із речами він залишився на вулиці, бо йому не забезпечили обіцяного власником квартири транспорту до іншого помешкання.

Зі слів поліції, співмешканці українця, щоб уникнути ізоляції, зачинили двері квартири і не впустили чоловіка всередину.

Громадянин України показав правоохоронцю медичну довідку про те, що він заражений коронавірусом. Чоловік додав, що потрапив до лікарні у зв’язку із нещасним випадком на роботі. Під час перебування у лікарні йому зробили тест, що підтвердив зараження коронавірусом. Потім швидка привезла його до квартири, де він раніше перебував і мав відбувати ізоляцію.

Орендар повідомив про цей факт власника, який наступного дня наказав йому зібрати речі, оскільки йому нададуть інше житло. Коли чоловік вийшов на вулицю зі своїм багажем, обіцяний транспорт не з’явився, а коли він хотів повернутися в орендовану квартиру, його співмешканці, побоюючись ізоляції, не впустили його. Зі слів поліції, громадянин України носив маску, рукавички та дотримувався соціальної дистанції.

Дільничний з’ясував особу власника квартир, після чого із патрулем вирушив на місце. Після розмови з власником чоловік повернувся до місця перебування. Крім того, були складені відповідні службові документи і всі співмешканці потрапили на карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 лютого 2021
25 лютого 2021
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021
21 лютого 2021