Поділитись:

У Луцьку завершують встановлення першої розумної зупинки

П'ятниця, 22 січня 2021, 23:04

У Луцьку сьогодні, 22 січня, завершують встановлення розумної зупинки біля ЦУМу.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук на своїй фейсбук-сторінці.

"Завершуємо встановлення першої «розумної» зупинки. Зупинка обладнана підсвіткою, інформаційним табло, відеокамерою, WI-FI, сітілайтом та смітниками для роздільного збору сміття. Ця зупинка відноситься до типу малих зупинок. Всього в місті буде встановлено 4 малих (4,7 метри) та 5 великих (7,7 метрів) зупинок та окремо 22 інформаційних табло", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: розумні зупинки за грантовим проєктом мали встановити до кінця 2020 року. Такими були і умови договору з грантодавцями та підрядниками. Однак коронавірус вніс свої корективи, а тому договір із німецькими інвесторами продовжили до наступного року, а луцькі підрядники – департамент ЖКГ та "Модерн Експо" – виконуватимуть роботи, зважаючи на свої можливості. 

До слова, йдеться про п'ять великих та чотири малі зупинки. Вони матимуть скляні стіни із захисною прозорою бронеплівкою, дерев’яні лавки, електронні табло для відображення часу прибуття громадського транспорту, табло типу "Сітілайт" з інформаційною двосторонньою панеллю, панель USB-роз’ємів для зарядки гаджетів, табло-вказівник, комплект сміттєвих урн для роздільного збору сміття (пластик/метал, скло та інше), комплект відеоспостереження, сонячні панелі, внутрішнє освітлення тощо.

Більше про те, де у Луцьку встановлять розумні зупинки та табло і якими вони будуть, читайте у нашому матеріалі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2021
24 лютого 2021