Поділитись:

На Волині розглядають можливість будівництва реабілітаційно-спортивного центру

Субота, 23 січня 2021, 10:00

Вивчають можливості для будівництва реабілітаційно-спортивного центру на Волині, де могли б тренуватися спортсмени, олімпійці, паралімпійці, люди з інвалідністю, де проходили б реабілітацію постраждалі від важких травм.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

"Оскільки держава планує звести близько п’яти таких центрів в Україні, будемо використовувати всі наявні ресурси для залучення фінансування у будівництво такого центру в нашій області. Учора під час робочої поїздки ми побували в унікальному Західному реабілітаційно-спортивному центрі, розташованому на межі Львівської області у селі Сянки, рівних якому немає в Україні. Підтримали наших волинських спортсменів-паралімпійців, які саме проходять спортивно-тренувальні збори та беруть участь у чемпіонаті України з академічного веслування, параканое (ураження опорно-рухового апарату) та лижних перегонів (порушення слуху). Волинська команда за результатами двох днів вийшла в лідери у командному заліку", – написав він. 

Також вручили звання заслуженого майстра спорту Марині Мажулі, чемпіонці світу з параканое, почесній громадянці Ратнівського району із села Замшани.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2021
23 лютого 2021
09:37
22 лютого 2021