Поділитись:

«Влада запровадила локдаун для збереження власної совісті», – Тарас Шкітер (відео)

Вівторок, 19 січня 2021, 12:45

Локдаун має бути обґрунтованим і соціально справедливим. 

На цьому наголосив лідер фракції "СВІДОМІ" Тарас Шкітер в ефірі програми "Вечір на 12-му". 

"Гіпермаркети працюють і зароблять мільйони, а маленькі підприємці, які продають невеликі вироби, страждають. Бо вони не мають можливості відкупитися, домовитися. Бачимо, як курорти працюють, зокрема й Буковель. Я сьогодні телефонував до свого товариша, який зараз там відпочиває. Він каже, що спа-комплекси працюють, ресторани працюють, готелі працюють. А в Луцьку спортзали не працюють, ресторани не працюють. Де соціальна справделивість? Її немає. Так не може парцювати країна", – зауважив він. 

Тарас Шкітер запевнив, локдаун має бути обґрунтованим. Якщо немає локдауну, то всі мають працювати, але дотримуватися відповідних карантинних норм.

"А в нас локдаун запровадили, його частина людей дотримується, частина – ні. Обґрунтувати, чому він впроваджений, дуже складно.  З огляду на те, що відбувається, з кожним днем в мене таке відчуття виникає, що керівництво держави впровадило той локдаун для збереження власної совісті. Краще взагалі його не робили б і економіка так не страждала б. Бюджет міської ради катастрофічно недоотримує доходів. Люди втрачають роботу. До цього треба фахово підходити. Тотальна безфаховість людей, які ухвалюють рішення", – зазначив депутат. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 лютого 2021
26 лютого 2021
25 лютого 2021
13:23
10:49