Поділитись:

У повному бойовому: як тренуються волинські рятувальники (відео)

Вівторок, 12 січня 2021, 12:50

Рятувальники Волинського гарнізону вдосконалюють навички професійної майстерності: виконують силові вправи у повному бойовому спорядженні, удосконалюють навички порятунку людей у різних надзвичайних ситуаціях, відпрацьовують в’язання рятувальних вузлів різними способами.

Про це повідомили на сайті Управління ДСНС України у Волинській області.

11 січня на Волині розпочались тренування особового складу обласного гарнізону з вдосконалення навичок професійної майстерності.

Під час занять, основна частина яких була практичного спрямування, рятувальники мали можливість підвищити професійний рівень та практичні навички в організації служби та реагування на надзвичайні ситуації.

Співробітники ДСНС виконали фізичні нормативи та силові вправи у повному бойовому спорядженні, у тому числі в засобах індивідуального захисту органів дихання. Зокрема рятувальники удосконалили навички порятунку людей у різних надзвичайних ситуаціях, відпрацювали алгоритми в’язання рятувальних вузлів різними способами, виконали вправи різної фізичної складності у повному бойовому спорядженні.

Першого дня занять нормативи виконав увесь особовий склад чергових  караулів – понад 120 рятувальників з усіх пожежно-рятувальних підрозділів області. Упродовж наступних трьох днів відбудуться тренування решти чергових караулів, які заступатимуть на варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 січня 2021
15 січня 2021
14 січня 2021