Поділитись:

«За безпеку народу»: у Луцьку нагородили ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (фото)

Понеділок, 11 січня 2021, 17:56

У Луцьку пожежники-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримали відомчі нагороди.

Про це повідомили на сайті Управління ДСНС України у Волинській області.

У понеділок, 11 січня, начальник Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук вручив відомчі нагороди ДСНС України пожежникам-ліквідаторам, які брали участь у подоланні наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Нагрудним знаком МВС України «За безпеку народу» нагороджений Ігор Іщук. Водій СВПЧ-1 з охорони міста Луцька Ігор Іванович Іщук на початку  травня 1986 року брав участь у відкачуванні радіоактивно забрудненої води з-під зруйнованого реактора. Сумлінно та самовіддано виконавши поставлене завдання, пожежний був госпіталізований із ознаками опромінення.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС почесними грамотами ДСНС України нагороджені Артур Куц, Володимир Музичук та Віталій Поліщук.

Вручаючи високі нагороди, начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук побажав пожежникам-ліквідаторам міцного здоров’я та довгих років життя.

«Переконаний що своїм прикладом самовідданого виконання покладених на вас обов’язків, ви спонукаєте наступні покоління до патріотизму, людяності під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру», – зазначив Володимир Грушовінчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 вересня 2021
13:47
18 вересня 2021
17 вересня 2021
16 вересня 2021
14 вересня 2021
16:24
13 вересня 2021
12 вересня 2021
10 вересня 2021