Поділитись:

Чи запровадять в Україні COVID-паспорти

Вівторок, 12 січня 2021, 04:33

Віктор Ляшко, головний санітарний лікар, розповів, що питання можливого введення спеціальних COVID-паспортів, які можуть видаватися після вакцинації від коронавірусу, перебуває на контролі у МОЗ, але поки що не впроваджуватиметься в Україні. 

Про це пише "ТСН".

"В Україні це питання також перебуває на контролі, але поки не впроваджується, оскільки ми ще збираємо додаткову інформацію, яка буде гарантувати те, що вакцинована від COVID-19 особа більше не здатна інфікувати інших людей", - зазначив Ляшко.

Він пояснив, що більшість країн під час пандемії скористалися ст. 31 Міжнародних медико-санітарних правил і встановили додаткові вимоги для перетину кордону. В Україні, наприклад, вимагають поліс медичного страхування, який покриває лікування від коронавірусу, а також пропонують пройти 14-денну ізоляцію або отримати негативний ПЛР-тест.

Головний санлікар України також зазначив, що після появи вакцини проти COVID-19 деякі країни розглядають можливість вимагати COVID-паспорт про проведення вакцинації замість нинішніх умов.

Нагадаємо, у світі вже стартувала вакцинація проти коронавірусу. Першою країною, яка почала робити щеплення своїм громадянам стала Велика Британія. Наразі вакцинування також вже роблять у США та країнах ЄС. У лютому-березні 2021 року щеплення від COVID-19 має розпочатися в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20:00
14:01
20 січня 2021
19 січня 2021