Поділитись:

У МОЗ назвали мету жорсткого карантину

Понеділок, 11 січня 2021, 10:05

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав головні цілі запровадження жорсткого карантину в Україні. Серед них – обмеження контактів і зниження тиску на систему охорони здоров'я перед спалахом захворюваності на грип.

Про це повідомляє РБК-Україна.

З його слів, під час новорічних свят було велика кількість контактів між людьми, які в звичайному житті не перетинаються. При цьому населення мало досить велику мобільність.

"У нас були свята, які передбачали великі скупчення людей на новорічних ялинках, під час інших святкувань. У нас було переміщення громадян. Всі ці дії передбачають велику кількість контактів. І як наслідок цього великої кількості контактів збільшується ризик інфікування", – сказав Степанов.

У зв'язку з цим у Міністерстві охорони здоров'я прогнозують зростання захворюваності після новорічних свят.

"Ми прогнозуємо збільшення кількості інфікованих. При цьому у нас сезонно збільшується кількість хворих на грип. На цьому і на наступному тижні ми будемо відстежувати збільшення кількості хворих на грип", – заявив міністр.

Він додав, що грип є сезонним захворюванням, яке має подібні до коронавірусу ускладнення і також передає повітряно-крапельним шляхом.

"Важкі хворі також потребують госпіталізації. Це може привести до досить напруженої ситуації. Тому, щоб цього не було, ми стратегічно ввели карантин з 8 по 24 січня включно", – зазначив Степанов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20:00
14:01
20 січня 2021
19 січня 2021