Поділитись:

Волиняни «подарували» телефонним шахраям понад 72 тисячі гривень

Понеділок, 11 січня 2021, 15:26

Попри неодноразові роз’яснення правоохоронців волиняни продовжують потерпати від дій телефонних шахраїв, втрачаючи значні суми грошей. 

Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Так, днями 51-річна та 45-річна жительки Луцького району позбулися усіх своїх заощаджень, повідомивши ошуканцям реквізити своїх банківських карток.
Зловмисники, потелефонувавши до жінок, назвалися працівниками телефонного оператора, під приводом необхідності зміни тарифу випитали у них усі необхідні відомості та зняли з картки однієї майже 34 тисячі, а з картки іншої – 12 700 гривень. 

До ще трьох потерпілих – 45-річної та 21-річної лучанок та 54-річного жителя обласного центру Волині – зателефонували ошуканці й, назвавшись працівниками банківських установ, під приводом необхідності розблокування банківської картки чи припинення «хакерської атаки» на рахунок попросили назвати персональні дані та реквізити карток. Через такі дії псевдобанкірів чоловік втратив 10 тисяч гривень, а жінки – по 8 тисяч.

Луцька місцева прокуратура вкотре нагадує: аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання «працівників» мобільних операторів чи банків, не з’ясувавши попередньо ситуацію в установі, яку вони представляють. Пам'ятайте, що працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо ви загубили мобільний, або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 січня 2021
16 січня 2021
15:30