Поділитись:

У Німеччині колядники збирають гроші для дітей з України

Четвер, 07 січня 2021, 22:15

фото ілюстративне

У Німеччині колядники збирають пожертви українським дітям, батьки яких стали трудовими мігрантами.

Цю ініціативу підтримали президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр і канцлерка Анґела Меркель.Про це пише DW.

Починаючи із  6 січня, в Німеччині тисячі дітей-колядників (Sternsinger), одягнених в костюми біблійних трьох царів - Каспара, Бальтазара і Мельхіора, традиційно ходять по домівках, співають колядки і збирають гроші на благодійні потреби. І хоч цього року через пандемію COVID-19 та карантинні обмеження діти не будуть стукати в двері сусідів, благодійна кампанія все одно триває, зокрема онлайн.

У цьому році вона проходить під гаслом "Принеси благословення, будь благословенням. Підтримай дітей - в Україні і всьому світі". Організатори кампанії збирають допомогу для дітей з України, які живуть з одним з батьків, бабусею, дідусем або й у прийомних сім'ях через те, що їхні батько або мати виїхали на заробітки за кордон. За різними оцінками, лише в Україні від трудової міграції батьків постраждали близько двох мільйонів дітей.

З благословенням і подякою за благодійну діяльність до колядників звернулися в своїх відеозверненнях президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) з дружиною, а також канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel). Вони відзначили, що, допомагаючи дітям з України й усього світу, колядники роблять цей світ кращим і яскравішим.

"Ми щиро сподіваємося, що зараз чимало людей роблять пожертви на акцію колядування, щоб дітям в Україні та в усьому світі стало трошки легше в їхній важкій подорожі", - сказала дружина німецього президента Ельке Бюденбендер (Elke Büdenbender).

Зібрані під час кампанії кошти буде передано благодійній організації "Карітас України". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 березня 2021
03 березня 2021
02 березня 2021
01 березня 2021