Поділитись:

На новорічні фотосесії приходять родинами: луцька фотографка розповіла про особливості зйомок

Субота, 02 січня 2021, 19:30

Ми звикли все в житті фотографувати. Наші телефони переповнені зображеннями, на яких ми, діти, природа, місто. Багато зайвих і непотрібних фото, багато вдалих і зі змістом. Фото-спомини, фото-історії, фото-життя.

Проте не завжди наші фото є якісними та достатньо яскравими. Тому ми часто звертаємося по послуги до професійних фотографів. Бо вони вміють ловити емоції.

Як проходять фотосесії, зокрема й новорічні, розповіла «Конкуренту» луцька фотографка Юлія Портей. Дівчина вже три роки працює із сім’ями, фотографує родинні свята та творить їхню незабутню історію у фото.

Юлія Портей><span class=Юлія Портей

– Як усе почалося?

– Я одразу сімейними фотосесіями зайнялася. Фотографувати почала саме взимку. То було, як вогонь, – моє. І дуже приємно, що одні й ті ж сім’ї приходять до мене щороку. На моїх очах ростуть їхні діти. Це прикольно.

– Які особливості роботи з дітьми?

– Є два періоди, коли важко: коли в дітей ріжуться зуби і період 2-3 роки, коли дитина починає все пробувати. І є два типи батьків: іди пробуй все, пізнавай світ, а інші все забороняють. Деякі діти можуть витримати годину зйомки, деякі – пів, а дехто вже в дверях починає плакати. Дитині потрібно поїсти і виспатися. Якщо її розбудили, а вона ще й голодна, фотосесії не буде.

– А дорослі капризні?

– Цього року було менше «капризних» фотосесій. Розумієте, коли люди на неї збираються, це забирає багато часу і нервів. Зазвичай все організовує мама і вона думає за всіх.

Пригадую фотосесію, на яку хлопець забув пакет зі своїм одягом. Дівчина нафарбувалася у студії, мала брати сукню на прокат. Це був такий скандал. Як мені відомо, ця пара розійшлася.

Буває, що хлопці роблять дівчатам пропозиції руки й серця просто під час фотосесії. Цього року були три такі новорічні фотосесії. І я фотографувала ці емоції.

– Як проходять новорічні фотосесії?

– Я помітила, що щороку це для більшої кількості людей стає традицією. Може не бути літньої, осінньої, а новорічна завжди буде. І приходять родинами: наприклад, мама, тато, доця і бабуся з дідусем. Приходять у новорічних шапках, светрах, шкарпетках. Зйомку доповнює декор, різні дрібнички, новорічна музика.

– Юлю, а коли починається сезон новорічних фотосесій?

– Цього року ми почали із середини жовтня. А літом у мене купували сертифікати на зимову фотосесію, бо у період свят студії піднімають плату за оренду.

– Розкажіть про фотосесію, яка запам’яталася найбільше.

– Прийшли до мене мама, тато, двійнята, сестра мами з чоловіком і маленьким хлопчиком. У мене було троє дітей однакового віку, четверо дорослих і лише година часу. Але настільки все класно і легко пройшло. Після цієї фотосесії ми стали хорошими знайомими. І це круто, коли після кількох фотосесій ти стаєш другом для сім’ї.

– Процес чи результат?

– Якщо буде поганий процес, то результат буде таким же.

– Стабільність чи прогрес?

– Стабільність.

– Санта Клаус чи Дід Мороз?

– Дід Мороз.

– Чай чи кава?

– Чай.

– Море чи гори?

– Море.

– Власний будинок чи квартира?

– Будинок.

– Пішки чи автівкою?

– Автівкою.

– Дзвінок чи повідомлення в месенджері?

– Дзвінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2021
13 грудня 2020
27 листопада 2020
12 вересня 2020
28 червня 2020
14 червня 2020
14 травня 2020
03 травня 2020
02 травня 2020
09 квітня 2020
18 січня 2020
07 січня 2020
06 січня 2020
26 листопада 2019
20:00