Поділитись:

Дитсадок у Дачному визнали одним із кращих об’єктів «Великого будівництва-2020»

Четвер, 24 грудня 2020, 18:15

Новозбудований дошкільний навчальний заклад у селі Дачне Ківерцівського району визнаний одним із кращих дитячих садків, які будувалися в Україні у 2020 році в межах програми «Велике будівництво».

Про це розповів міністр розвитку громад та територій в України Олексій Чернишов під час щотижневої селекторної наради з керівниками областей, яка відбулася 23 грудня, – повідомили у Волинській ОДА. 

Окрім цього, Олексій Чернишов наголосив, що Волинь – одна з областей-лідерів з реалізації загальнонаціональної програми у 2020 році.

На 10 волинських об'єктах соціальної інфраструктури уже завершенні всі будівельні роботи, а саме: школи в м. Горохів, смт Турійськ та Маневичі, смт Люблинець Ковельського та смт Луків Турійського районів, дитячі садочки у селах Дачне Ківерцівського району, Крупа Луцького та Жиричі Ратнівського районів, об’єктів спортивної інфраструктури в с. Вербка Ковельського та Гірки Любешівського районів.

Будівництво ще чотирьох освітніх навчальних закладів, як і планувалося, продовжиться у 2021 році, а саме:

  • нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стобихівка Камінь-Каширського району;
  • будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Башлики Ківерцівського району;
  • нове будівництво школи на 600 місць в смт Головно Любомльського району;
  • реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Піща Шацького району.

Ці об’єкти включенні до загального переліку проєктів, які можуть реалізуватися у 2021 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку поза конкурсом.

Цього року, окрім об’єктів соціальної сфери, будівництво яких завершене у поточному році, також введено в експлуатацію приймальне відділення КНП «Нововолинська центральна міська лікарня». Завершуються роботи з модернізації у приймальних відділеннях Любомльського територіального медичного об'єднання, Камінь-Каширської та Ратнівської центральних районних лікарень.

Реконструкція приймальних відділень ще трьох опорних закладів (Волинська обласна клінічна лікарня, Луцька міська клінічна лікарня, Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання) буде завершена до 30 червня 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 квітня 2021
17 квітня 2021
16 квітня 2021
15 квітня 2021
14 квітня 2021