Поділитись:

"Різдвяні" чайові: у США клієнт залишив ресторану понад 5 тисяч доларів

Понеділок, 21 грудня 2020, 00:30

Один з гостей ресторану в американському штаті Огайо залишив після себе чайові у розмірі 5600 доларів, щоб весь персонал зміг розділити їх між собою.

Як повідомляє Суспільне з посиланням на CNN, анонімний клієнт пообідав у ресторані Souk Mediterranean Kitchen в Толедо. Після цього він залишив на чай всім 28 співробітникам закладу, включно з тими, хто не працював у цей день. Після поділу кожен співробітник забрав додому по 200 доларів.

"Було багато сліз, я зараз плачу, коли згадую про це. Персонал вашого ресторану стає вашою родиною, і всі піклуються один про одного", – говорить власник і шеф-кухар ресторану Мусса Саллух.

Він розповів, що через пандемію кілька співробітників закладу не могли дозволити собі придбати різдвяну ялинку або подарунки для своєї сім'ї, і додав, що лише завдяки щедрим чайовим, це стало можливим.

Саллух відкрив свій ресторан у жовтні 2019 року і, як багато інших власники бізнесу, щосили намагався зберегти його в умовах пандемії. Він зазначив, що такі добрі жести, як зробив один з гостей закладу, слугують нагадування про те, що у майбутньому все буде добре.

"У фінансовому плані пандемія зробила величезний вплив на наш ресторан, утім ми доклали усіх зусиль, щоб вижити. Потім раптово приходить цей джентльмен і дає нам чайові в розмірі 5600 доларів для всіх наших співробітників. "Дякую" буде недостатньо", – наголосив власник закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів