Поділитись:
У Старому Луцьку відкопали артефакт часів Другої світової війни (фото)
Четвер, 17 грудня 2020, 13:10

У Луцьку, на території Державного історико-культурного заповідника у Старому місті, знайшли німецьку монету часів Другої світової війни.
Про це у четвер, 17 грудня, у фейсбук-спільноті «Збережемо древній Лучеськ» повідомив Віктор Мархалевський.
«Вчора під час копання на території заповідника котловану під будинок було знайдено чергову археологічну знахідку – монету 5 пфенігів 1939-1941р.р.», – написав він.




ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.