Луцьк назвали містом з мільйонним населенням (фото)
Середа, 02 грудня 2020, 09:40
Обласний центр Волині у рекламному дописі помилково назвали містом з населенням понад мільйон громадян.
Про це у фейсбуці написала Ірина Новосад.
«І що тільки з тим Луцьком не було, і як його тільки не називали: і область, в якій він собі живе щасливим життям, як тільки не перекручували.
Але от мільйонником, певно, ми таки вперше стали
Чи Луцька громада вже має тепер мільйон населення, може я просто не в курсі», – написала лучанка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Сода від раку: МОН не бачить проблеми щодо порад у шкільному підручнику
- Чим багаті. Топ найуспішніших українських фільмів, знятих на наші податки
- Що приховують лінії наших рук. Розмова з хіромантом із Луцька (інтерв'ю)