Поділитись:

Волиняни зможуть слідкувати за рухом міжміських автобусів онлайн

П'ятниця, 27 листопада 2020, 20:57

В області розпочали роботу над впровадженням з системи диспетчеризації та моніторингу громадського транспорту. Презентація системи управління громадським транспортом відбулася вчора, 26 листопада, у стінах головної адмінбудівлі краю за участі голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Систему управління громадським транспортом презентувала компанія «Українські геоінформаційні системи (UA-GIS)», яка працює у Львові та Львівській області, та частково в Ужгороді.

Зокрема, представник компанії розповів з чого складається система, етапи впровадження та її переваги. Першим етапом є впровадження системи диспетчеризації та моніторингу транспорту, опісля – управління процесами транспортних підприємств, запуск системи оплати проїзду, насамкінець – оптимізація маршрутної мережі.

Варто зазначити, що це не потребує бюджетних коштів, адже це хмарний сервіс, на якому розміщені усі сервери.

Така система дозволить автоматично відслідковувати кількість рейсів, транспортних засобів, пасажиропотік тощо, і за необхідності провести оптимізацію. Для водіїв цей комплекс дозволить (через мобільний додаток) в онлайні бачити, чи відстає від графіку, чи випереджає, для пасажирів своєю чергою – відстеження маршруток в режимі онлайн.

«Дякую вам за презентацію. Вважаю, що запуск такої системи – це крок вперед в розвитку перевезень громадським транспортом. Тому готові підтримати таку ідею», – сказав на завершення зустрічі голова ОДА Юрій Погуляйко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів