Поділитись:

У Ківерцях – «війна» за покійників: хто й навіщо залив автобус монтажною піною

Середа, 18 листопада 2020, 13:40

У Ківерцях автобус, яким здійснюють ритуальні перевезення, залили монтажною піною.

Транспорт із залитими дверима та вікнами зранку 18 листопада побачив власник Віктор Матвійчук. А про випадок у фейсбуці повідомив друг сина підприємця Микола Матвійчук. І підозрює у цьому конкурентку. 

"Раніше у Ківерцях було багато ритуальних магазинів, десь років п'ять тому Ніна Павлишина почала витісняти конкурентів. Вдалося позбутися усіх, окрім чоловіка, який продавав ритуальну атрибутику в себе вдома. Власник автобуса працює від луцької фірми", – розповів він ІА "Конкурент". 

Микола зазначив, що від підприємиці було чимало погроз. До того ж, запевнив, жінка має впливових родичів. 

"Буквально два тижні тому був випадок, що привезли в ківерцівський морг з Луцька людину, яка померла від лейкемії. Павлишина орендує у приміщенні моргу дві кімнати. Коли вона дізналася, що послуги буде надавати не її фірма, вона якимось чином написала, що померлий загинув від коронавірусу, гадаючи, що фірма-конкурент не має дозволу на поховання таких померлих. Однак дозвіл є, просто вдові довелося витратити більше грошей. Потім було ще декілька ситуацій", – розповів чоловік. 

Власник запіненого автобуса викликав поліцію. Микола повідомив, що постраждалий вказав слідчо-оперативній групі, що підозрює у вчиненому Ніну Павлишину. До слова, раніше вони намагалися вести власний бізнес разом

У пресслужбі поліції Волині зазначили, що повідомлення зареєстрували, однак власник авто відмовився писати заяву. 

ІА "Конкурент" зверталося за коментарем до Ніни Павлишиної. Вона заявила, що не перебуває на місці події і відмовилася коментувати ситуацію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 листопада 2020
09:10
19 листопада 2020
18 листопада 2020
13 жовтня 2020
27 вересня 2020
23 вересня 2020
06 вересня 2020
29 серпня 2020
24 серпня 2020
17 серпня 2020