Поділитись:

У Луцьку під будівлею ОДА знову протестують підприємці (фото)

Понеділок, 16 листопада 2020, 11:20

У Луцьку під будівлею Волинської ОДА триває протест підприємців.

Про це інформують у фейсбук-спільноті "Європейський центральний ринок". 

Так, зранку у понеділок, 16 листопада під стіни обласної державної адміністрації знову прийшли до влади. Вимагають скасування карантину вихідного дня, який ще 11 листопада запровадив Кабінет Міністрів України. 

Під стіни адміністрації прийшли кількадесят працівників, чий бізнес постраждав унаслідок введення нового локдауну.  У них були прапори та плакати з гаслами. 

"Голова громадської організації "Роботодавців торгівлі та комерційної сфери" Тетяна Іовенко передала представнику ОДА звернення від підприємців міста Луцька губернатору пану Погуляйку, щоб він ініціював передачу цього звернення до Кабінету Міністрів України", – ідеться в дописі. 

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня у Луцьку вже страйкували підприємці, які постраждали внаслідок карантинних обмежень. Масштабна акція протесту стартувала у середу, 11 листопада під будівлею Волинської ОДА, і згодом перемістилася до приміщення Головного управління Нацполіції України у Волинській області.

Під час велелюдного мітингу учасники викрикували гасла та висували вимоги. Просили, зокрема, припинити пресинг бізнесу, не вводити карантин вихідного дня та скасувати будь-які часові обмеження роботи ресторанів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 листопада 2020
17:03
11:43
22 листопада 2020
12:40
20 листопада 2020