Поділитись:

Уточнили, які планові операції дозволять в умовах COVID-19

Середа, 11 листопада 2020, 17:40

фото ілюстративне 

На час пандемії COVID-19 в Українї призупинили лише певні планові госпіталізації і операції. Заборона не стосується тих послуг медичної допомоги, якщо їхнє відтермінування може загрожувати здоров’ю або життю.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 11 листопада, – пише Українська правда.Життя. 

"Будь-яка операція, будь-яка госпіталізація, якщо відтермінування її може нести загрозу вашому здоров’ю або вашому життю, не може бути перенесена. Ви будете вчасно госпіталізовані, вчасно прооперовані, незважаючи на те, що це планові операції", – зазначив Степанов.

Зі слів міністра, перенесення не стосуватиметься таких операцій та госпіталізацій:

  • надання медичної допомоги внаслідок ускладнення перебігу вагітності та пологів;
  • надання мадичної допомоги вагітним, породілям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги у  спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають високоспеціалізовану допомогу за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Це такі заклади, як Охматдит та інші Інститути. 
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізацій, якщо внаслідок їхнього перенесення чи відтермінування існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

"Ми говоримо винятково про ті планові госпіталізації і операції, перенесення яких ніяким чином не вплине і не буде загрожувати вашому життю або вашому здоров’ю.Такі стани, як інсульти, інфаркти, термінові операції, ургентні, включаючи ті планові, які я перелічував, вони не можуть бути перенесені і вони вчасно будуть надаватися", – додав Степанов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 листопада 2020
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020