Поділитись:

Хами і нахаби: у Луцькому зоопарку розповіли про скандальних відвідувачів

Субота, 07 листопада 2020, 18:48

фото - Інна Максимчук

Працівники  КП «Луцький зоопарк» вкотре нарікають на порушення правил відвідування.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці луцького зоопарку.

"Звертаємося сьогодні через нашу сторінку до кожного з наших відвідувачів: шановні гості, будьмо справді людьми! Причиною до нинішнього допису послугував черговий випадок зневаги до правил відвідування КП «Луцький зоопарк». З цим ми стикаємося  щодня", - йдеться в дописі.

Як  театр починається із вішака, зоопарк – із каси. І вже на вході чимало  гостей «дарують» працівникам порцію негативу та хамства. Воно має чимало нібито зачіпок – наприклад, бажання надурити касира з купюрами й посвідченнями. Або спроба «підшаманити» з кількістю відвідувачів. Це стосується, скажімо, групових відвідувань дітьми та супроводжуючими особами або спроб на одне посвідчення, що дозволяє безоплатний візит особі та її дітям, провести «своїх» щонайменше 5 нащадків.

Та «найвеселіше» при вході – контролерам. Спостерігається просто шалена «вдячність» багатьох тих, хто йде у місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста, що стало таким завдяки самовідданій праці кожного члена  колективу.

"І знаєте, що найчастіше стає причиною сварок, криків, образ і прокльонів? Правила відвідування зоопарку!", - наголошують в дописі.

Вони прості, чіткі та зрозумілі. Вартість – 60 гривень для дорослого, 40 гривень для дитини, є пільгові квитки при пред’явленні відповідних посвідчень і право для певних категорій на безоплатний вхід (зокрема, це люди з інвалідністю та їхні супроводжуючі). А ще – діти до 1 метра зростом.

"Щодо останнього, то ми так зробили, аби не було двоякості у трактуванні цього правила. Не з певного віку – аби унеможливити спроби проходити за «позиченими» свідоцтвами. Ростоміри – на касі та при вході. Не виросло маля до метра – вхід безоплатний, має 101 см заввишки – 40 гривень за квиток. Але ж – ні! Чого тільки не чують наші працівники від відвідувачів, які вирішують, що їхнє чадо має право пройти без квитка! В хід ідуть крик, лайка, прокльони і навіть погрози «набрати» потрібних людей, щоб «тут всіх порозганяти». Повірте, слова вдячності за наш дійсно  титанічний труд ми чуємо не так уже й часто, як оці всі монологи відвідувачів, незадоволених обов’язковими правилами для всіх", - кажуть у зоопарку.

У зоопарку уточнюють і щодо вартості квитка. Вона – одна з найменших в Україні. Кажуть, що навряд чи на 40 гривень вийде ще хоч одна така ж кількагодинна розвага для маляти, як відвідування зоопарку.

"Навіть квиток на 3-хвилинний атракціон у  нашому парку коштує стільки ж.Що вже казати про вартість квитків у приватних зоопарках. І, до слова, їх так ніхто про винятки з правил не розповідає, бо відповідь одна: не підходять ціна/умови – просто не приходьте", - наголошують там.

Запевняють, що і надалі працюватимуть на благо підприємства, збільшуючи колекцію та дбаючи про кожного підопічого й озеленення території.

"Для цього маємо таке джерело надходжень, як реалізацію квитків для відвідування зоопарку. Але вкрай важливим у цьому процесі невідворотних позитивних змін є кожен член нашого колективу, від адміністрації до доглядальників та контролерів і касирів. Тому вимагаємо дотримуватися правил, які є однакомими для усіх відвідувачів, незалежно від жодного статусу чи посвідчення, та шанувати нашу працю, завядки якій ви маєте можливість відвідувати КП «Луцький зоопарк» як, повторимося, місце найкомфортншого відпочинку на природі у межах міста", - йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
19:30
09:24
20 січня 2021
16:40