Поділитись:

Деякі ділянки дороги Луцьк-Львів "попливли" через "гудронову" основу

Вівторок, 16 серпня 2016, 16:12

На кількох ділянках траси Луцьк-Львів виявили відсутність надійної основи, через що дорога у цих місцях "поплила" через підвищене навантаження.

Про це у коментарі діловому виданню Волині "Конкурент" розповів директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.

"В одному місці абсолютно немає основи. Тоді коли робили, весною, цього видно не було. Але коли докопалися донизу помітили, що там замість бетону ще за Радянського Союзу залили гудроном, який не твердіє. І коли пішло більше навантаження, воно все "поплило", – розповідає держслужбовець.

Іван Мирка зауважує, що відсутність належної дорожньої основи неможливо помітити ззовні. Крім того, кошти виділяли лише на поточний ремонт, який не передбачає заміни основи, а лише кладку асфальту.

Директор департаменту додає, що у цих місцях зроблять нову основу і перекладуть асфальт.

"У таких випадках, коли помічаємо відсутність основи, складаємо відповідні акти, беремо дозвіл і переробляємо її. В тих місцях буде це зроблено", – твердить Іван Мирка.

Крім того, масовою причиною руйнування дороги Луцьк-Львів у спекотну літню пору є перевантаження автомобілів.

Оскільки чимало водіїв навчилися оминати ваговий контроль, об'їжджаючи його через сусідні села, волинські чиновники разом з громадськими активістами утворили робочу групу, яка також контролюватиме рух транспортних засобів дорогою Луцьк-Львів.

Зі слів Івана Мирки, під час перших виїздів робочі групи спіймали чимало перевантажених авто, вага яких сягала 43 тонн.

Директор департаменту також зазначив, що у планах є створення так званих міжвідомчих груп у районних центрах.

"Ми написали лист до керівників районів, щоб вони створили з представників влади і громадськості такі ж групи, які б теж долучалися до цієї роботи. При масовому напливі такі проблеми потрібно вирішувати спільно. Хоча б, помітивши порушення, записати номер, зателефонувати і повідомити про порушення", – каже Іван Мирка.

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 лютого 2023
22:00
03 лютого 2023