Поділитись:

Чи повернуться луцькі школярі за парти після канікул

Четвер, 29 жовтня 2020, 06:58

Після осінніх канікул луцькі школярі повернуться за парти до навчальних закладів. Дистанційне навчання у школах Луцька поки що не передбачається.

Про це в ефірі телеканалу Аверс розповіла очільниця міського управління освіти Зіновія Лещенко

З її слів, з цього приводу в міському управлінні освіти спілкувалися персонально з усіма директорами луцьких шкіл. Також, зі слів Зіновії Лещенко, рішення навчатися в очному форматі підтримує більшість батьківської громадськості. 

"Всі прийшли до висновку, що навчаємося в очному форматі, оскільки зона, де ми знаходимося, за рішення комісії ТЕБ, дозволяє вчитися. Дистанційне навчання вдома не є запорукою тієї безпеки, яка є в сталому середовищі навчального закладу. Коли батьки йдуть на роботу, діти, не маючи якихось обмежень, можуть дозволити собі проводити свій вільний час від очного навчання так, як вважають за потрібне. І погода дозволяє. Я вважаю, що поза школою діти можуть більше наражатися на небезпеку. Одна справа, коли є стале середовище в школі, і друга – більш розширене коло спілкування і соціалізації поза школою. Прийнято рішення навчатися очно, спілкування "учень-вчитель" і "учень-учень" не замінить ніщо", – зазначила керівниця.

Зіновія Лещенко додала, що, відповідно до роз'яснень МОН, 1-4 класи рекомендовано залучати до очного навчання, 5-11 класи можуть навчатися за змішаною формою навчання. Як саме організовувати змішану форму навчання, вирішує педагогічна рада кожного окремого навчального закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 листопада 2020
19:01
26 листопада 2020