Поділитись:

Розповіли про стан підлітка, який заліз на вагон потяга у Луцьку (відео)

Понеділок, 26 жовтня 2020, 08:00
Розповіли про стан підлітка, який заліз на вагон потяга у Луцьку (відео)

У Луцьку Волинської області підлітка вдарило струмом на даху потяга. Хлопець зазнав 30% опіків тіла. Вночі разом зі своєю подругою вони гуляли біля залізничного вокзалу, а тоді вирішили пофотографуватися.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Все сталося поблизу залізничного вокзалу. Посеред ночі двоє підлітків прийшли до потяга, аби сфотографуватися. 15-річний хлопець заліз на дах вагону,  де його і вдарило струмом.

Коли приїхали медики, підліток лежав між двома вагонами. Одяг на ньому згорів.

"Все у пухирях, в сажі чорне. Одежа згоріла зверху, волосся згоріло. Дуже страшно", – розповів фельдшер Олександр Гережун.

За словами фельдшера, який саме працював на "швидкій" у цю зміну, дівчину врятувало те, що вона не полізла на вагон: "Їй він теж пропонував, вона відмовилася. Тоді він сам заліз. Потім вдарило його струмом. Вона розказувала, все засіяло як блискавка".

Налякана дівчина сама набрала медиків. У важкому стані її товариша доправили до дитячої лікарні.

"Була обпечена передня поверхня живота, стегно і, відповідно, були інші ділянки ушкоджені", – повідомив завідувач центрально-оперативної диспетчерської Станіслав Лінік.

Спочатку потерпілого доправили до реанімації, а звідти - до опікового центру, де одразу прооперували. За словами медиків, на хлопця чекає довготривале лікування та реабілітація.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів