Поділитись:

У Ковелі перевіряв документи та видавав бюлетені один член комісії (відео)

Неділя, 25 жовтня 2020, 14:14

У Ковелі на одній із дільниць над перевіркою документів та видачею бюлетеня працював один член комісії. Таким чином бюлетені видано принаймні одному виборцю.

Такий факт спостерігач зафіксував на виборчій дільниці №070997 у місті Ковель. Один член комісії працював зі списком виборців та видав виборцю бюлетені, пропонував підписатися та відокремлював контрольні талони, – повідомили в Громадянській мережі ОПОРА. 

Вже наприкінці процедури за стіл повернувся другий працівник комісії.

Про ситуацію спостерігач ОПОРИ повідомив голову дільничної виборчої комісії.

Відповідно до частини 3 статті 248 Виборчого Кодексу України під час проведення голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії після пред'явлення виборцем одного з документів, зазначених у пунктах 1, 2 частини першої статті 8 цього Кодексу, за умови наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та наявності у нього права голосу на відповідних місцевих виборах (враховуючи відмітку в графі "Примітка" щодо постійної нездатності пересуватися самостійно або запису "Голосує за місцем перебування") надає виборцю список виборців для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня вписує своє прізвище, ініціали, ставить підпис та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці. Виборець ставить підпис за отримання виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах у списку виборців та на визначеному місці на контрольному талоні кожного виборчого бюлетеня. Після цього член виборчої комісії відокремлює від кожного виборчого бюлетеня контрольний талон та видає виборцю виборчий бюлетень. Член виборчої комісії повідомляє виборцю, скільки виборчих бюлетенів він отримав. Контрольні талони виборчих бюлетенів зберігаються у члена комісії, який видав виборчі бюлетені. При цьому робити на виборчих бюлетенях будь-які інші позначки забороняється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 листопада 2020
20 листопада 2020
19 листопада 2020
17 листопада 2020
16 листопада 2020
13 листопада 2020
11 листопада 2020
14:51
10 листопада 2020
07 листопада 2020
06 листопада 2020