Поділитись:

У Луцьку запустили виборчий флешмоб (фото, відео)

Неділя, 25 жовтня 2020, 10:01

У луцькому Facebook з’явився флешмоб, який мотивує містян проголосувати на місцевих виборах. Розпочав його депутат Луцької міської ради Андрій Покровський, опублікувавши відеозвернення до мешканців міста з хештегом #Луцьк_Іде_На_Вибори

Мета флешмобу – зробити у Луцьку максимальну явку виборців серед усіх обласних центрів і таким чином показати, що обласний центр Волині – це місто свідомих людей.

Сам Покровський уже проголосував на виборчій дільниці, яка розміщена у спорткомплексі ВНУ імені Лесі України. У дописі він зазначив, що місцеве самоврядування – це не національна політика, тож не важливо, за кого ви голосували на президентських та парламентських виборах.

«Розумію, що багато хто з вас зневірився. Але місцеве самоврядування – це не національна політика! Місцеве самоврядування - це ремонти доріг, дворів, громадський транспорт, парки та сквери. На усе це не впливає президент чи Верховна Рада. На це впиливаєте ви сьогодні своїм голосом, саме тому місцеві вибори такі важливі! Я закликаю вас прийти та проголосувати!» – написав Андрій Покровський.

А також додав, щоб лучани турбувалися про своє здоров'я та безпеку інших: одягли захисні маски, дотримувалися дистанції та усіх карантинних норм.

«COVID-19 не може забрати у вас право волевиявлення», – наголосив депутат.

«Зробімо наш вибір виважено! Будьмо свідомими!» – закликав політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 вересня 2021
09:23
08:32
16 вересня 2021
15 вересня 2021