Поділитись:

На Волині відкрили нову амбулаторію

Четвер, 22 жовтня 2020, 22:42

22 жовтня в місті Володимирі-Волинському презентували нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селищі цукрового заводу. Створена за кошти міського бюджету амбулаторія обслуговуватиме близько 5 тисяч мешканців, з яких майже 1 тисяча – діти. 

Про це повідомляють на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Послугами медичних працівників будуть користуватися жителі не лише селища цукрового заводу, а й прилеглих сіл, де немає таких амбулаторій. Це повністю відремонтоване приміщення з просторими кабінетами, зручними для лікарів та пацієнтів. Вартість робіт – понад 4 мільйона гривень.

Оновлені кабінети оглянув міський голова Петро Саганюк. 

“Мешканці селища цукрового заводу часто зверталися до мене, бо район віддалений, а обстежитися було ніде. Питання медицини треба вирішувати першочергово, тому ми почали шукати шляхи. Підтримав і депутатський корпус. Першочергово викупили цю будівлю і сьогодні можете побачити, яку гарну амбулаторію маємо. Відремонтували її за кошти міського бюджету. Тут є ще інша частина приміщення, з якою будемо думати, що зробити. Хотів би подякувати нашим будівельникам, зокрема Миколі Боренку, за те, що добросовісно виконували роботи і відремонтували цей об’єкт. Гордимося, що він у нас є. Думаю, це буде гарний подарунок містянам”, – зазначив очільник міста.

Генеральний директор КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок доповнила, що прийом будуть проводити лікар загальної практики-сімейної медицини і лікар-педіатр. З часом люди зможуть отримувати тут весь спектр послуг, які надаються на первинному рівні.

“Ви знаєте історію створення цієї амбулаторії, яку ми планували збудувати за кошти Світового банку, але, на жаль, це нам не вдалося. Однак, дякуючи міській владі, були спрямовані кошти з бюджету міста на її облаштування. З часом тут будуть проводитися лабораторні аналізи, ЕКГ-дослідження та інші обстеження, яких потребують наші пацієнти”, – зауважила Катерина Чубок.

Прийом пацієнтів у новій амбулаторії розпочнуть уже з понеділка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
21 листопада 2020
20:00
20 листопада 2020
19 листопада 2020
13:00
17 листопада 2020