Поділитись:

40 рятувальників, два спецавтомобілі: що коїлося вночі біля драмтеатру в Луцьку (фото)

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 10:31

16 жовтня співробітники трьох підрозділів 1-го Державного пожежно-рятувального загону м.Луцька під керівництвом оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області провели нічні заняття у обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка з ліквідації пожеж та рятування людей під час них.

Про це інформує ДСНС на Волині.

За легендою навчань, пожежа трапилася в театрі під час ремонтних робіт. Адміністрація та добровільна пожежна дружина театру відпрацювали дії з евакуації персоналу об’єкта, гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, викликали службу «101».

Підрозділи служби порятунку розгорнули штаб з ліквідації пожежі, провели бойове розгортання та у складі ланок газодимозахисної служби в апаратах на стиснутому повітрі вирушили всередину будівлі для пошуку потерпілих і ліквідації осередку займання.

В ході пошуково-рятувальних робіт бійці ДСНС віднайшли в глядацькому залі на підлозі працівника, який «втратив» свідомість та не зміг самотужки евакуюватись. Умовно потерпілого за допомогою спеціальної маски та апарату на стисненому повітрі вивели на свіже повітря та передали до рук медиків.

«Навчання пройшли успішно, дозволили відпрацювати спільні дії рятувальників, адміністрації об’єкту та служб екстреного реагування міста у випадку пожежі чи надзвичайної ситуації, підвищити навички оперативних дій на об’єктах з масовим перебування людей», – зазначив керівник навчань, начальник оперативно-координаційного центру УДСНС області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій.

До навчань залучалися більше 40 рятувальників, 5 одиниць основної пожежно-рятувальної техніки та 2 спеціальні автомобілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:34
24 жовтня 2020
23 жовтня 2020
14:30
12:29