Поділитись:

У Ковелі підпалили агітаційний намет кандидата

Четвер, 15 жовтня 2020, 22:33

Фото Олег Уніга

У Ковелі, сьогодні, 15 жовтня, підпалили намет  кандидата на посаду міського голови Олега Уніги від «Слуги народу».

 

Про це стало відомо  із офіційної сторінки кандидата у  Facebook, де розмістили відповідну інформацію, - повідомляє  Громадянська мережа ОПОРА.

У коментарі ОПОРІ кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Уніга повідомив, що інцидент трапився рано-вранці. Агітаційний намет із зображенням, іменем кандидата, а також гаслом «Зе! Місцеві. Слуга народу» напередодні стояв у районі «Черемушки», та на ніч його перенесли в двір одного із ОСББ на вулиці Мечникова.

«Охоронець побачив, що хтось підпалив намет. Він почав горіти, але йшов дощ, та й сам брезент такий, що треба розгорітися, тому коли охоронець побачив, що почав горіти, його загасили піском. Потім вони нам подзвонили – ми приїхали і зафільмували», - розповів кандидат. - На час підпалу у наметі нікого не було.

Окрім того, Олег Уніга повідомив, що на вулиці Ватутіна 5 днів тому вночі також прорізали та розмалювали аналогічний намет. Наразі його вже майже очистили від надписів.

Кандидат зауважив, що має намір звернутися до правоохоронців.

«В поліцію ще поки не зверталися, але хочемо звернутися, тому що з першим ми думали, що це просто акт вандалізму, що намет комусь заважав, але це вже другий раз, цілеспрямований. Будемо звертатися, щоб прийняли якісь дії», - додав Олег Уніга.

Довідково:

Згідно з частиною 2 статті 157 Кримінального кодексу України перешкоджання вільному здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав,  поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, - буде  каратися обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 жовтня 2020
20 жовтня 2020
19 жовтня 2020
18 жовтня 2020
13:00
16 жовтня 2020
11:56
15 жовтня 2020
13 жовтня 2020