Поділитись:

Волинянку надурили на оренді квартири: заплатила шахраю 3 800 гривень

Четвер, 15 жовтня 2020, 12:45

21-річна місцева жителька звернулася до Ковельського відділу поліції з повідомленням про те, що, шукаючи квартиру для оренди на сайті безкоштовних оголошень, її ошукали.

Заявниця подзвонила за оголошенням, та. домовившись про оренду квартири, сплатила завдаток у сумі 3800 гривень. Однак після отримання грошового переводу зв'язок з «орендодавцем» обірвався. Про це повідомили в Ковельському відділі поліції. 

За фактом вчинення шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування.

  1. Поліцейські радять аби уникнути шахрайства при оренді квартири:
  2. Перевіряйте всі наявні документи на орендовану квартиру. Зверніть увагу на форму власності, кількість власників. Уточніть, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.
  3. Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Промоніторте адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.
  4. Домовляйтеся про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внесіть мінімально можливу суму.
  5. При добовій оренді не сплачуйте заставу або завдаток на карту. Пам'ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряйте фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об'єкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 січня 2021
15 січня 2021
16:00
14 січня 2021
19:30