Поділитись:

У центрі Луцька розповідатимуть, як правильно користуватися газом

Вівторок, 15 вересня 2020, 10:00

Щороку напередодні опалювального сезону АТ «Волиньгаз» організовує місячник безпечного користування газом у побуті. Мета – нагадати волинянам, що природий газ – вибухонебезпечна речовина, яка потребує відповідального користування.

15 вересня з 13:00 до 14:00 на Театральному майдані міста Луцька діятиме інформаційна зона від АТ «Волиньгаз», – повіомили в пресслужбі. 

Фахівці аварійно-диспетчерської служби «104» нагадають лучанам правила безпеки під час користування газом, розкажуть про роботу аварійної газової служби та покажуть якими інструментами укомплектована автівка «104».

Окрім того, спеціалісти з обслуговування клієнтів Волинського управління клієнтського сервісу допоможуть усім охочим просто у центрі міста зареєструватись в онлайн-сервісах 104.ua. У цих сервісах можна дистанційно передавати показання лічильника, стежити за споживанням газу та платити за послуги не виходячи з дому.

Для кращого засвоєння правил використання газу в побуті, газовики роздаватимуть споживачам тематичні ілюстровані листівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
03 грудня 2020
14:20
02 грудня 2020